Sledujeme verejné obstarávanie za Vás!
verejné obstarávanie pre mobil: AppStore Google Play

eVestnik.eu

Návod

Ako používať eVestník.eu?  Elektronický vestník verejného obstarávania ponúka 2 základné služby v oblasti výziev na predkladanie ponúk VO - Vyhľadávanie a Agent. Okrem toho systém ponúka ďalšie 2 pomocné služby a to sú Partneri a Dopyty.

 

1. Vyhľadávanie vo výzvach

 Vyhľadávate akékoľvek kľúčové slovo nachádzajúce sa vo výzve publikovanej na stránke www.evestnik.eu.  V rozšírenom vyhľadávaní môžete zadávať aj vyhľadávanie podľa CPV kódov. Pri zadaní viacerých CPV kódov sa uplatňuje podmienka "alebo", to znamená že stačí, ak bude výzvy obsahoť aspoň jeden zadaný kód. Podľa typu vášho účtu môžete vyhľadávať aj vo výzvach v Českej republike aj vo všetkých štátoch EU pre výzvy publikované v angličtine

Pri vyhľadávaní podľa kľúčového slova dodržiavajte presne tvar, ktorý hľadáte. Používanie diakritiky a veľkých písmen nie je povinné. Ak chcete zadať viacej tvarov príslušného slova (napr. voda, vodný, vodu, vodné), musíte zadať samostatné vyhľadávanie na každé slovo.

Systém štandardne ponúka vyhľadávanie vo výzvach verejných obstarávaní na obdobie 1 týždeň. Pokiaľ chcete vyhľadávať výzvy za dlhšie obdobie, musíte sa buď prihlásiť alebo si zakúpiť niektorý z platených účtov.

 

2. Agent

Aby ste nemuseli neustále navštevovať naše stránky a vyhľadávať nové verejné obstarávania, môžete použiť nášho Agenta. Zadajte kľúčové slovo alebo CPV kód podobne ako vo vyhľadávaní a Agent vám pošle Email, akonáhle budú splnené podmienky zadaného Agenta. Týmto spôsobom vám neunikne ani jedno verené obstarávanie z oblasti vášho záujmu.

Systém štandardne umožňuje zadať Agentovi jedno kľúčové slovo. Platené programy umožňujú zadať až 200 kľúčových slov na jedného užívateľa. Pokiaľ si zvolíte skupinu CPV kódov, ktorá obsahuje viac kategórií, každá kategória predstavuje jedného agenta.

 

3. Partneri

Táto služba je detailne popísaná v časti Partneri. Umožňuje nájsť si partnera do verejného obstarávania a vytvoriť tak skupinu dodávateľov, ktorá má väčšie šance na získanie zákazky.

 

4. Dopyty

Táto služba je detailne popísaná v časti Dopyty. Umožňuje firmám aj súkromným osobám zadávať výzvy na predkladanie ponúk (v jednoduchšej forme ako verejní obstarávatelia) a tak získať službu alebo tovar za lepšiu cenu.