Sledujeme verejné obstarávanie za Vás!
verejné obstarávanie pre mobil: AppStore Google Play

eVestnik.eu

Partneri

Chystáte sa do verejnej súťaže a chýbajú vám niektoré certifikáty? Alebo neviete dodať niektoré špecifické služby alebo práce? Bolo by asi vhodné, nájsť partnera, ktorý takúto službu poskytne. Ako to urobíte?

 

Ako sa stať partnerom pri verejnom obstarávaní.

V hornej časti konkrétnej výzvy, máte možnosť vložiť svoj profil s uvedením činností, ktoré by ste chceli partnerovi ponúknuť alebo naopak požiadavky na partnera, ktorého hľadáte do súťaže. Týmto spôsobom bude možné veľmi jednoducho nájsť partnerov aj pre väčšie projekty bez toho, že by ste museli niekomu telefonovať alebo vyhľadávať na internete. Kontaktujete len spoločnosti, ktoré reálne uvažujú o predložení ponuky.

 

Dôvernosť informácií

Pri zadaní ponuky na partnerstvo, zadávate krátky popis, kde v skratke špecifikujete, čo by ste chceli partnerovi ponúknuť alebo akého partnera hľadáte a následne v dlhom popise môžete detailnejšie rozpísať svoj návrh. Na stránke sa zobrazuje len krátky popis, takže je potrebné, aby bol jednoznačný a výstižný. Vaša Emailová adresa sa ukladá spolu s ponukou, ale na internete sa NEZOBRAZUJE! Ak nechcete, aby sa o vás vedelo, že sa chystáte do verejnej súťaže, váš kontakt zostáva utajený. Naopak, ak chcete zobraziť kontakt na vás a ďalšie detaily, uvediete to do dlhého popisu.

 

Ako postupovať?

Vyberte si verejné obstarávanie, v ktorom máte záujem sa zúčastniť. V hornej časti stránky máte tlačidlo "Hľadám partnera". Po kliknutí sa vám otvorí stránka, kde zadávate "Krátky popis" (maximálne 60 znakov), "Dlhý popis" (maximálne 2500 znakov). V spodnej časti môžete zaškrtnúť možnosť "Poslať Email pri pridaní partnera". V takomto prípade vám bude zaslaný Email vždy, keď pribudne ďalšia žiadosť o partnera.

V prípade, že vo verejnom obstarávaní sú už nejakí partneri, máte možnosť reagovať na partnerstvo. Kliknite na "Odpovedať" a vyplňte krátky formulár. (Pre túto činnosť musíte byť prihlásený). Vyplňte text vašej správy partnerovi a kliknite "Odoslať". Partner dostane vašu správu Emailom a vaša Emailová adresa bude uvedená v maili, aby na ňu mohol partner reagovať. Dalšia komunikcia sa realizuje už priamo medzi partnermi.